İç Cephe Dogaltaş Kaplama

İç Cephe Dogaltaş Kaplama

İç Cephe Dogaltaş Kaplama

Doğal Taş Kaplama Nedir?

Doğal taş, günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan koruyucu ve dekoratif için tercih edilen ev inşaatı için kullanılan bir malzemedir.

İç Cephe Doğal taş kaplamalarında genellikle dekoratif amaçlı tercih edilen doğal taşlar aynı zamanda koruyucu özelliğine de sahiptir. Doğal taş kaplama gerçekten doğal taştan üretilmektedir. Firmamız da doğal taş kaplama için hem iç tasarım hem de dış tasarım için çeşitli modelleri inceleyebilirsiniz. Geçmişten bugüne kadar çoğu binalarda kullanılan doğal taşlar, en iyi bilinen yapı malzemelerinden biridir. Binaların dış tasarımında kullanılacak doğal taşlarda kenet sistemi tercih edilmelidir. Aynı zamanda kaplama plaklarının ebatına göre kenet kısmının gösterildiği cephe için proje tasarlanmalıdır. Kapla a işleminde bu süreç proje ile gerçekleştirilmelidir. Binaların dış cephelerini kaplayarak daha modern ve sıra dışı görünmesi hedeflenmektedir.

Doğal Taş Kaplama'nın Özellikleri Nelerdir?

  • Doğal taş kaplama estetik bir görünüme sahiptir.
  • Yangına ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Doğal taş kaplamalı yapılarda farklı sıcaklıktan kaynaklanan fiziksel değişimlere direnci artmaktadır.
  • Doğal taş kaplama yapının ömrünü uzatmaktadır.
  • Doğal taş kaplamalarında yapının ısı yalıtımı özelliği ve mevsime göre ısının sabit kalmasını sağlamaktadır.
  • Uygun ücretlerde kaplama malzemesidir.
  • Güneşten gelen ışınlar ile renk değişimini engellemektedir.
  • Doğal taş olduğu için sağlıklıdır.

İç Cephe Doğal Taş Kaplama Nelerde Kullanılır?

Doğal taş kaplama kullanım alanı oldukça geniştir. Genellikle otellerde, ofislerde, AVM'lerde, Tek ve çok katlı konutlarda, villalarda, kafe ve restoranlarda karşımıza çıkmaktadır.

Doğal Taş Kaplama Bakımı ve Kullanım Süresi

İç Cephe Doğal taş kaplama bakım gerektirmez. Uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kaplama malzemelerin yüzey temizliği sirke ile yapılmalıdır. Sirke doğal taşlarda oluşan tozların ve kararmanın giderilmesinde büyük rol oynar.

Neden Biz?

Firmamız iş tecrübesi, kaliteli işçiliği, uygun ücretlerde hizmet sunması ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verişi ile Türkiye'nin her yerinden ilgi görev lider bir firmadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli malzemeler için doğal taş kaplama hizmetini sunuyoruz. Firmamızın çeşitli imkanlarından faydalanmak için vakit kaybetmeden bizlere ulaşın. En iyi koşullarda kaplama hizmeti veren firmamızı dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?