KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Alaçatı Taşçı, Alaçatı merkezde Alaçatı Taşı, Köy Sıvası, Doğaltaş Döşeme, Taş Duvar Döşeme, konularında sizlere konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir. Alaçatı Taşçı, 1981 Kars Kağızman doğumlu Hüseyin Aydın tarafından 2001 yılında Alaçatı Merkez'de hizmet vermeye başladı. 2001 yılında Üniversite hazırlığına ara veren Hüseyin Aydın, İzmir'de harç kararak başladığı inşaat işinde, ustalarının samimiyet ve becerileri taş işine başlamaya vesile oldu. Her yeni projeyle daha da deneyim kazanarak mesleğin inceliklerini öğrenen Hüseyin Usta, keyifli bir meslek olmakla beraber meşakatli ve sabır isteyen bir sektöre de giriş yapmış oldu.

Uzun yıllar boyunca Alaçatı Taşı işlerinde uzmanlaşan Alaçatı Taşçı, birçok mimari projede ve özel şahıs projelerinde sayısız işlere imza atmıştır.

Alaçatı Taşçı, Doğal Taş Evler ,Butik Oteller ve Restaurant gibi mekanlara, evinizin ya da işletmenizin iç ve dış cephelerine değer katan işler yapıyor. Asıl işimiz Taş olmakla beraber, talep halinde diğer inşaat işlerinide yapabilecek deneyimli bir ekibimiz olduğunu belirtmekte yarar var.

 

FARKIMIZ 

  • Emekten Ödün Vermeden Çalışmaktayız
  • Devamlılığı Olan Bir Ekibe Sahibiz
  • Deneyimli Uzman Kadromuz Bulunmaktadır
  • İşimizin Her Zaman Arkasındayız
  • Yaptığımız İşlerde Hata Olabilir Ama İhmal Asla Diyoruz.

Firmamız Hakkında

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?