Doğaltaş Zemin Döşeme

Doğaltaş Zemin Döşeme

Doğaltaş Zemin Döşeme

Doğal Taş Zemin Döşeme Nedir?

Doğal taş ile zemin kaplama günümüzde en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Firmamızın web sitesinden doğal taşlarımızı inceleyerek uygun ücretlerde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Doğal taş zemin döşeme uygulanan eviniz ya da iş yeriniz daha estetik bir görünüme kavuşabilir. Uzun yıllar bakım isteyen bu yer döşeme türü temizliği oldukça basittir. Vileda ya da bez yardımı ile su ve arap sabunu kullanılabilir. Aynı zamanda doğal taşlı zeminlere tuz ruhu, asit, kireç sökücü ve porçöz gb. zararlı temizlik malzemelerini kullanmamalısınız. Firmamız profesyonel personelleri ile yüksek kalitede doğal taş yer döşeme hizmetini vermektedir.

Doğal Taş İle Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

Doğal taşlar sağlıklı, temizliği kolay ve en iyi döşeme malzemesidir. Dekoratif görünüm ile traverten eskitme taşlar, traverten patlatma taşlar, traverten antik eskitme taşlar, siyah mermer patlatma taşlar, patinato traverten doğal taşlar, siyah mermer döşeme malzemeleri, Burdur bej patlatma taşlar ve beyaz mermer patlatma taş modelleri bulunduğunuz ortama sıcaklık katar. Uzun ömürlü oluşu ile en çok traverten modeller tercih edilmektedir. Firmamız hem standart ebatlarda hem de müşterilerimizin belirlediği ebatlarda yaşların kesilmesini sağlıyor. Mimari tasarımların başında gelen doğal taşlar her dönem ilgi gören dekoratif kaplama ve zemin kaplama olarak tercih edilen malzemedir.

Hem iç hem de dış mekanlarda tercih edilen doğal taş zemin kaplama ile yüzeylere işlemler uygulanır.

Zemin Kaplama İçin Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Firmamız aracılığı ile dilediğiniz taş modelinde zemin kaplama hizmetini vermekteyiz. Doğal taş ile zemin kaplamada 10 farklı taş tercih edilmektedir. Bu taşlar;

  • Traverten,
  • Kil taşı,
  • Kalker,
  • Granit,
  • Dolomit Taşı,
  • Çakıl Taşı,
  • Andezit Taşı,
  • Bazalt,
  • Podima Taşı,

Alaçatı Doğal Taş İle Zemin Kaplama Fiyatları

Sektöründe en uygun ücretlerde hizmet veren firmayız. Alaçatı başta olmak üzere Güzelbahçe, Karaburun, Seferihisar ve Urla da doğal taş zemin kaplama hizmetini veriyoruz. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlarımız alanında uzman kişilerdir. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için en yüksek kalite ürettiğimiz doğal taşlar ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bulunduğunuz ortamında daha modern, şık ve zarif görünmesi için uzman ekibimiz ile gece gündüz demeden aralıksız hizmet sunuyoruz. En uygun ücretlerde ve kolay ödeme imkânımız ile herkesin bütçesine uygun seçenekler sunuyoruz. Sizler de doğal taş ile zeminlerinizin daha şık ve zarif görünmesini istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 doğal taş zemin döşeme hakkında hizmet sunmaktadır.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?